Základní informace o těžbě kryptoměn (mining)

Zdroj: Pixabay.com

Těžba kryptoměn je velice zajímavý obor z hlediska toho, že se vám otevírají velké možnosti v kryptosvětě. Aktuálně hodně lidí řeší, že už se těžit nevyplatí a je dlouhá návratnost zakoupeného hardware. Aktuálně jsme ve fázi, kdy se blíží halving a jak tomu bylo mnohokrát v minulosti. Díky halvingu vzrostla hodnota Bitcoinu a na základě toho i Altcoinů. Tím pádem se i zvýhodní těžba kryptoměn. Hodně také záleží jaký máte tarif vaší domácí elektřiny. Osobně doporučujeme, než se pustíte do stavby rigu, tak určitě nakupte bazarové komponenty, ať si vše můžete ošahat a otestovat. Než investovat ihned statisíce Kč a pak zjístite, že to není přesně ono co od toho očekávate!

Kryptoměny jsou decentralizované, to znamená, že žádná instituce, nebo banka nemůže zasahovat do její infrastruktury. V dnešním videu si řekneme základy kolem těžby kryptoměn. To znamená, který hardware nebo software použit pro těžbu kryptoměn. Dále se dovíte, jaké máte možnosti ohledně elektrické energie, nebo jak těžit bez toho, aby jste měli doma rig, či miner.

Ve videu mluvíme o těžbě pomoci platformy Nicehash, zde se můžete dočíst jak se registrovat, pronajmout výkon a nebo pomoci vašeho rigu těžit kryptoměnu Ethereum a to vše na platformě Nicehash: Těžba kryptoměn pomoci platformy Nicehash a těžba Ethereum (ETH) pomoci platformy Nicehash.

V případě zájmu vám poradíme, jak si takový rig sestavit, nebo jestli si na to netroufáte, tak můžeme tento rig speciálně sestavit pro vaší potřebu. Kontaktovat nás můžete na info@kryptoguru.eu

Předchozí článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 27.1.2020

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 3.2.2020