Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 9.12.2019

Zdroj: Pixabay.com

V rámci našeho pravidelného týdeníku kryptotrhu právě teď přinášíme aktuální analýzu Bitcoinu a Altcoinů od Andreje Kalvody. Řekněme, že máte o trading zájem. Jak by se Vám líbilo, kdyby někdo vzal chaotický trh kryptoměn a uspořádal ho tak, aby pohyby dávaly smysl a bylo možné určovat další scénáře a pravděpodobné pohyby? Jednoduše abyste věděli, co od Bitcoinu i dalších altcoinů můžete v dalších dnech čekat, a při větším výkyvu ceny jste měli někoho, kdo vše vysvětlí, tím pádem jste klidnější. Přesně tohle dělá den co den dvaadvacetiletý kryptotrader z Brna, Andrej Kalvoda.

Nezapomínáme ani na ty z vás, kteří s tradingem ještě nemáte zkušenost. Každé pondělí si zde vysvětlíme význam tří slovíček, s kterými se v analýze můžeme setkat.

  • Altcoin: Altcoiny jsou všechny ostatní měny, které vznikly po vynalezení Bitcoinu. 
  • Doji svíce: Obecně velmi malé tělo svíce, naopak knoty na obě strany jsou dlouhé. Značí nerozhodnost trhu a často se vyskytuje na vrcholu / dně trendu.
  • Svíce, svíčkový graf: Každá jednotlivá svíčka znázorňuje určitý časový úsek (např. pět minut, jednu hodinu, den, rok) a pohyb ceny v tomto úseku.

Zdroj: www.blockspace.cz

Předchozí článek

Těžba kryptoměn pomoci platformy NICEHASH

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 16.12.2019