Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 16.12.2019

Zdroj: Pixabay.com

V rámci našeho pravidelného týdeníku kryptotrhu právě teď přinášíme aktuální analýzu Bitcoinu a Altcoinů od Andreje Kalvody. Řekněme, že máte o trading zájem. Jak by se Vám líbilo, kdyby někdo vzal chaotický trh kryptoměn a uspořádal ho tak, aby pohyby dávaly smysl a bylo možné určovat další scénáře a pravděpodobné pohyby? Jednoduše abyste věděli, co od Bitcoinu i dalších altcoinů můžete v dalších dnech čekat, a při větším výkyvu ceny jste měli někoho, kdo vše vysvětlí, tím pádem jste klidnější. Přesně tohle dělá den co den dvaadvacetiletý kryptotrader z Brna, Andrej Kalvoda.

Nezapomínáme ani na ty z vás, kteří s tradingem ještě nemáte zkušenost. Každé pondělí si zde vysvětlíme význam tří slovíček, s kterými se v analýze můžeme setkat.

  • Korekce Je to obrat nebo změna cenového trendu. Používá se většinou, pokud po období růstu cena začíná klesat.
  • Ethereum: Ethereum je kryptoměna, zároveň se jedná o decentralizovaný virtuální stroj Ethereum Virtual Machine (EVM) pro běh takzvaných “smart contracts”, které zajišťují hladké a nezmanipulovatelné fungování sítě. Počet mincí není omezen, pro některé investory je to argument proti nákupu.
  • Dump: Stav, který který vznikne poté, co obchodníci hromadně prodávají kryptoměnu z důvodu její vysoké prodejní ceny. Důsledkem je DUMP, kdy cena měny je sražena zpět dolů.

Zdroj: www.blockspace.cz

Předchozí článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 9.12.2019

Další článek

Výhled na rok 2020: Halving, hledání dna s Wyckoffem