BIOS MODIFIKACE RX 460 / 470 / 480 / 560 / 570 / 580 / 590 4 & 8GB (HYNIX / ELPIDA / SAMSUNG / MICRON)

Zdroj: Pixabay.com

Dneska si ukážeme jak editovat BIOS na grafické kartě, ale než začneme, tak si prvně povíme co je vlastně BIOS editace a co díky ní můžete získat?

BIOS EDITACE: Díky editování BIOSu můžete získat lepší výkon, menší spotřebu a nízkou teplotu! To vše provádíme pomoci software Polaris BIOS Editor. Ve video návodu můžete vidět kompletní postup BIOS editace v operačním systému WIN 10 na Polaris BIOS Editor.

V této sekci naleznete všechny potřebné odkazy k modifikaci BIOSu pro grafické karty. Například web, kde můžete zakoupit modifikovaný BIOS a nebo zdarma upravený BIOS od Kryptoguru. Sekce je udělaná tak, že krok za krokem je v číselném pořadí. Aktuálně tato sekce je pro modifikaci BIOSu ve Windows 10 pro řady grafických karet AMD RX 4xx a 5xx.

UPOZORNĚNÍ: BIOS modifikace má za následek ztráty záruky vaší grafické karty! Proto si uložte originální BIOS! Jak budete provádět BIOS update přes AMD ATIFLASH, tak nevypínejte počítač! Hrozí poškození vaší grafické karty AMD RX 4xx/5xx!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Než budete provádět úpravu taktu na grafické kartě, tak si prosím pohlídejte proud na kabelu SATA, Molex a PCIe 6 a 8 pin! Zde přikládáme doporučené odkazy: 1.web2.web a 3.web

Předchozí článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 3.2.2020

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 10.2.2020