Binance investuje do hardwarových peněženek

Zdroj: Pixabay.com

Ne každého napadne, co se stane. Stejně tak by nikdo nečekal čeho bude burza Binance schopná. Schopná je totiž dost. Firma Binance a její mateřská loděnice Binance Lab zavítaly na tržnici pobřeží krypto wallet.

Investuje nemalou část svého kapitálu do belgické ekonomiky, tou onou vyvolenou je firma Ngrave. Není to však plně nový počin. Již dříve firma investovala do SafePal který také uplatnila ve své aplikaci Binance v říjnu tohoto roku.

Všechno je to jen o penězích!

Správně, vše se točí okolo peněz. Na co se však zapomíná, je bezpečnost a prevence. Nejspíše kvůli známým a obvyklým podvodům na binance. Na toto téma odpovídá generální ředitel Ledger tímto : ,,softwarová peněženka trust wallet by měla mít takzvanou the Ledger Connect”

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

To může ušetřit spoustu pracného přetahování peněz sem a tam a také vedlo k vyšší bezpečnosti. Jak však můžeme pozorovat, Binance nechce být na Ledgeru závislá, nýbrž chce být samostatná. Za svojí spolupráci s Ledgerem se sice nestydí. Volně můžete nakupovat v aplikaci Ledgeru, tato spolupráce avšak nebude mít dlouhého trvání jak se nyní zdá. Rozvoj peněženkového sektoru  je populární a do budoucna velice zajímavý obchodní tah. Binance je ze spolupráce s firmou Ngrave nadšená.

Peněženka firmy Ngrave má 3 spojující prvky

1. Je obyčejná offline peněženka 2. nástroj grafen pro zálohu kličů a 3. je aplikace s názvem Liquid. Zaleží jen na lidské představivosti kam daleko to dojde. Chce Binance konkurovat Ledgeru? Chce Binance ovládnout trh? Máme se na co těšit. 

Zdroj: Cointelegraph 

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.eu

Předchozí článek

AMD mining (Těžba): Test coinu KASPA na sestavě MSI RX 6600 XT a RX 6800 v HiveOS